RC2010FK-076R19L
MFR.Part #
RC2010FK-076R19L
JLCPCB Part #
C877583
Description
-55℃~+155℃ 6.19Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS