RT1206WRB07130KL
MFR.Part #
RT1206WRB07130KL
JLCPCB Part #
C3953335
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS