RC2010FK-076R49L
MFR.Part #
RC2010FK-076R49L
JLCPCB Part #
C877586
Description
-55℃~+155℃ 6.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS