RT0402DRD0725R5L
MFR.Part #
RT0402DRD0725R5L
JLCPCB Part #
C2107994
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS