RC2010FK-070RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-070RL
JLCPCB Part #
C723376
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS