RC0201JR-10100KL
MFR.Part #
RC0201JR-10100KL
JLCPCB Part #
C7273914
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS