AA0805JR-074K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805JR-074K7L
JLCPCB Part #
C2100012
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS