RC1218DK-07240KL
MFR.Part #
RC1218DK-07240KL
JLCPCB Part #
C1703666
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS