RT0603CRC0747RL
MFR.Part #
RT0603CRC0747RL
JLCPCB Part #
C4119835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS