RC1218DK-07536RL
MFR.Part #
RC1218DK-07536RL
JLCPCB Part #
C4176883
Description
-55℃~+155℃ 1W 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS