RC1218DK-07536KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-07536KL
JLCPCB Part #
C1705349
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS