RT1206FRD07430KL
MFR.Part #
RT1206FRD07430KL
JLCPCB Part #
C2104465
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS