RC1218DK-0756RL
MFR.Part #
RC1218DK-0756RL
JLCPCB Part #
C1705143
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS