RC1206JR-13240RL
MFR.Part #
RC1206JR-13240RL
JLCPCB Part #
C7038669
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS