RT0402CRE075K76L
MFR.Part #
RT0402CRE075K76L
JLCPCB Part #
C4158423
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS