RC0603FR-073K92L
MFR.Part #
RC0603FR-073K92L
JLCPCB Part #
C188252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS