MFR200FRE52-287K
MFR.Part #
MFR200FRE52-287K
JLCPCB Part #
C1763652
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS