RSF2WSJR-73-6K8
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-6K8
JLCPCB Part #
C1756137
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS