RC1206JR-13100RP
MFR.Part #
RC1206JR-13100RP
JLCPCB Part #
C20164345
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS