SQM700JB-430R
MFR.Part #
SQM700JB-430R
JLCPCB Part #
C3412575
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,P=5mm Through Hole Resistors ROHS