RT0603WRD0710K2L
MFR.Part #
RT0603WRD0710K2L
JLCPCB Part #
C1716394
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS