RC1206JR-13100KP
MFR.Part #
RC1206JR-13100KP
JLCPCB Part #
C20164344
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS