MHP-50ATA52-750R
MFR.Part #
MHP-50ATA52-750R
JLCPCB Part #
C19319801
Description
-55℃~+150℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS