RC1206FR-7W36KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W36KL
JLCPCB Part #
C20164297
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS