RC0603JR-07510KP
MFR.Part #
RC0603JR-07510KP
JLCPCB Part #
C6378500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS