RC1206FR-07220RP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-07220RP
JLCPCB Part #
C6965348
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS