AA1206FR-0732K4L
MFR.Part #
AA1206FR-0732K4L
JLCPCB Part #
C3971433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS