FMP200FRF52-37R4
MFR.Part #
FMP200FRF52-37R4
JLCPCB Part #
C1756933
Description
-55℃~+155℃ 2W 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS