RC1206FR-7W33KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W33KL
JLCPCB Part #
C5720907
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS