RT1210WRB071K62L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB071K62L
JLCPCB Part #
C4270883
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS