MFR-25DRE52-845R
MFR.Part #
MFR-25DRE52-845R
JLCPCB Part #
C3462607
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS