RC1206FR-7W32R4L
MFR.Part #
RC1206FR-7W32R4L
JLCPCB Part #
C7336573
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS