SR0805JR-7W2R4L
MFR.Part #
SR0805JR-7W2R4L
JLCPCB Part #
C6496394
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS