RT0402CRE0791KL
MFR.Part #
RT0402CRE0791KL
JLCPCB Part #
C2122256
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS