SR0805FR-4720KL
MFR.Part #
SR0805FR-4720KL
JLCPCB Part #
C5759294
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS