MFR200FBF73-45R3
MFR.Part #
MFR200FBF73-45R3
JLCPCB Part #
C1389595
Description
-55℃~+155℃ 2W 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS