RC1206FR-7W191RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W191RL
JLCPCB Part #
C6965519
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS