RC1206FR-7W11RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W11RL
JLCPCB Part #
C6965505
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS