RC1218DK-074K48L
MFR.Part #
RC1218DK-074K48L
JLCPCB Part #
C1705217
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS