RC1206FR-7W121RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W121RL
JLCPCB Part #
C7038606
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS