MFP207BTD52-100R
MFR.Part #
MFP207BTD52-100R
JLCPCB Part #
C1400690
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 600mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS