RC1206FR-1010KL
MFR.Part #
RC1206FR-1010KL
JLCPCB Part #
C4263616
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS