RC1206FR-1010RL
MFR.Part #
RC1206FR-1010RL
JLCPCB Part #
C4090301
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS