RC1206FR-1338K3L
MFR.Part #
RC1206FR-1338K3L
JLCPCB Part #
C6378988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS