RC1206FR-1010ML
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-1010ML
JLCPCB Part #
C5842825
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS