MFR50SFRE52-1M37
MFR.Part #
MFR50SFRE52-1M37
JLCPCB Part #
C1754593
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS