RC1206FR-0713RP
MFR.Part #
RC1206FR-0713RP
JLCPCB Part #
C5720456
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS