CFR1WSJT-52-33K
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-33K
JLCPCB Part #
C3411774
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 33kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS