AC2010FK-076M2L
MFR.Part #
AC2010FK-076M2L
JLCPCB Part #
C6117987
Description
-55℃~+155℃ 6.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS