RC1206FR-0712RP
MFR.Part #
RC1206FR-0712RP
JLCPCB Part #
C6378848
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS